Najlepšie bieliace pásiky na domáce bielenie zubov

Medzi revolučné prípravky na bielenie zubov patria bez pochyby aj bieliace pásiky, ktoré sa na náš trh dostali pomerne nedávno. Za hranicami žnú úspechy už pomerne dávno, hlavne za veľkou mlákou, ktorá im dala zrod. Ich bezpečnosť a účinnosť sa po desaťročia cibrila, takže produkt, ktorý si zakúpite dnes už ani zďaleka nepredstavuje pre používateľa také riziká, ako tomu bolo kedysi, na jeho začiatkoch. Výskum a vývoj bieliacich pásikov na biele zuby je sledovaný odborníkmi a pravidelne testovaný, takže pri rešpektovaní pokynov vám nehrozia žiadne vedľajšie účinky.  Povedzme si teda o tomto „výdobytku“ niečo viac.

biele zuby hryzajuce mrkvuBieliace pásiky sú známe skoro všade

Amerika si nenecháva svoje tajomstvá len pre seba. Respektíve má dostatok turistov na to, aby ich výnimočné produkty vyniesli a propagovali aj u nás. Veď na čo ináč by to robili, ak by nefungovali? Nielen Američania, ale ľudia na celom svete chcú mať krásne biele zuby, no prírodné bielenie zubov a obmedzovanie konzumácie „farebnej“ stravy ich stav nijako nezmenili. Preto prichádzajú na rad iné prípravky, napríklad aj bezpečné a doteraz najlepšie bieliace pásiky, pomocou ktorých môžete dosiahnuť krajší úsmev a belšie zuby už po prvej aplikácii.

Rýchle a bezpečné bielenie zubov

Nie každý sa je ochotný uspokojiť s tým, čo má vo svojich ústach. Kto by sa nechcel usmievať dokorán a nehanbiť sa za to, čo pritom vidia ostatní? Dnes už predsa máte mnoho možností riešenia a zlepšenia zažltnutého či sivého chrupu, na ktorom sa nachádzajú dokonca aj fľaky.  Nie každé riešenie je ale to najlepšie a tak účinné ako bieliace pásiky, ktoré vaše zuby vedia skrášliť už po prvom použití. Celkovo vám vedia zmeniť zafarbenie až o 14 odtieňov, čo sa len tak nevidí!

Určite nájdete množstvo prípravkov tohto typu. No bezpečné bude len to, čo je overené. Takéto citlivé produkty si určite nekupujte v pochybných obchodoch. Obráťte sa skôr na lekáreň alebo overený internetový obchod alebo konkrétnu stránku výrobcu. Ináč si môžete len uškodiť. Bielenie zubov všeobecne, nielen za pomoci bieliacich pásikov je veľmi citlivá téma a nesprávna manipulácia alebo neoverený obsah vám môže poškodiť sklovinu, ďasná a dokonca aj celý chrup. Vždy si overujte, či bol produkt, o ktorý máte záujem, klinicky overený. Seriózny výrobca to uvedenie na obale.

Aby ste si boli istý, že bieliace pásiky na bielenie zubov, ktoré si plánujete zakúpiť, sú bezpečné a zároveň tie najlepšie, odporúčame vám si urobiť drobný prieskum. Pomocou internetu si viete ľahko vyhľadať recenzie a skúseností skutočných používateľov daného produktu. Jedine takto sa uistíte, že si nejako neuškodíte a že zbytočne nevyhodíte peniaze za niečo, čo vám v konečnom dôsledku veľmi nepomôže.

Najlepšie domáce bielenie zubov je pomocou bieliacich pásikov

Určite ste sa zaujímali o viaceré možnosti zmeny zafarbenia vášho chrupu a možno ste na vážkach, pre ktorý sa rozhodnúť. Špeciálne zubné pasty či ústne vody obsahujú len veľmi málo zložiek, takže nimi dosiahnete len veľmi slabé bielenie zubov, ak vôbec. Sú síce najlacnejšie z ponúkaných možností, ale to je asi tak všetko. O niečo drahšou možnosťou sú špeciálne gély, prášky či bieliace perá, ktoré sa pohybujú vo vyšších cenách, no ich používanie už môže byť nebezpečnejšie. Ak sa rozhodnete pre tieto metódy, musíte si byť sebou samým istý a pokyny maximálne rešpektovať. Problematické pri nich ale býva ich rovnomerné nanesenie, čo môže spôsobiť, že niektoré miesta chrupu budú belšie.

Najlepšie a najprofesionálnejšie bielenie zubov v pohodlí domova docielite pomocou bieliacich pásikov. Existuje mnoho druhov. No profesionálna sada zvykne byť komplexnejšia, takže sa v nej nenachádza len samotný prípravok, ale aj iné príslušenstvo. Výsledok je skutočne špičkový a to bez toho, aby ste navštívili profesionála a zaplatili mu za to aj stovky eur. Za profesionálnu sadu bieliacich pásikov na domáce bielenie zubov zaplatíte len zlomok ceny. V balení nájdete vzorkovnicu odtieňov, vďaka ktorej si môžete zistiť, ako v bielení zubov napredujete. Okrem toho predprípravný sprej, bieliaci gél, náustok a malú lampičku, ktorá umocňuje efekt bieliaceho gélu. Samozrejme nechýba ani podrobný návod na použitie. Ako sami vidíte, bieliace pásiky na bielenie sú skutočne profesionálnou sadou, s ktorou budete mať biele zuby už do niekoľkých dní. mlada zena s bielym usmevom

Používanie zvládne každý

Bieliace pásiky na bielenie zubov je potrebné používať každý deň behom piatich alebo siedmych dní, prípadne kratšie, ak už dosiahnete žiadaný účinok. Prvá aplikácia trvá maximálne 30 minút a každým ďalším dňom sa aplikačná doba skracuje. Najlepšia doba na aplikáciu je pred spaním, kedy už nemáte plnú hlavu práce či povinností.

Profesionálne bieliace pásiky na vybielenie zubov sa používajú len na zdravý chrup, podobne ako každá iná bieliaca metóda. Neodporúča sa pre tehotné, dojčiace ženy, ani deťom.
Pokiaľ by vás zaujímali niektoré metódy na skrášlenie úsmevu, ktoré môžete vyskúšať aj pomocou domácich prvkov, odporúčame vám prečítať si článok na http://www.sheknows.com/beauty-and-style/articles/1016861/home-remedies-to-help-whiten-your-teeth.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *