Sérum na husté mihalnice pomôže aj vám

Už máte dosť ako si každý deň musíte nanášať špirálu, aby ste zakryli vaše riedke, krátke a nevýrazné riasy? Tak od dnes už môžete dať týmto prípravkom, ktoré je potrebné každý večer odlíčiť zbohom. V raste mihalníc vám totiž nijako nepomôžu, no to, čo vám môže skutočne pomôcť, je sérum. Je síce pravda, že maskara vám dodá požadovanú dĺžku, farbu a objem behom jedného, dvoch či troch potiahnutí. No jej efekt nie je trvalý a pri odmaľovaní všetko zmizne. Dlhší efekt, ktorý sa možno neprejaví hneď po prvom použití, vám zaručuje špeciálny prípravok, s ktorým môžete získať také riasy, po akých ste túžili a už ich nebudete musieť nijako umelo vylepšovať. Sérum na husté mihalnice vám zabezpečí prirodzený a krásny pohľad.

oko zeny s hustymi mihalnicamiVhodné pre obe pohlavia

Nikto nepovedal, že tento problém trápi len ženy, pretože svojich zástupcov bude mať aj u mužov. Aj oni chcú mať plný pohľad a nechcú pôsobiť nejako nevýrazne a prehľadne. S dobou sa posúvajú aj nároky ľudí na seba, ktorí sa o seba začínajú starať viac ako kedysi. Človek, ktorý je nespokojný so sebou ani nebude šťastný. Preto, ak je sérum na riasy tým prípravkom, ktorý vám obnoví sebavedomie a urobí vás šťastným, nečakajte zbytočne. Každým ďalším dňom totiž oddiaľujete prirodzené predlžovanie rias.

Nenáročná aplikácia

Ak sa obávať toho, že by ste možno nezvládli používanie takéhoto prípravku, nič sa nebojte. Pre ženy možno bude nanášať sérum na mihalnice jednoduchšie a budú v tom obratnejšie. Práve vďaka každodennému líčeniu. Pokiaľ ste muž, možno vám to bude zo začiatku robiť problém, no určite sa do toho dostanete. Princíp nanášania je úplne rovnaký ako pri nanášaní riasenky alebo očnej linky. Sú totižto dva typy produktov, ktoré majú dva druhy aplikátorov.

Podstatnou časťou aplikácie séra je nanášať ho na vyčistené oči a riasy, na ktorých sa nevyskytujú nečistoty ani líčenie. Výrazne tým môžete ovplyvniť jeho pôsobenie, pri najhoršom sa nemusí ku korienkom dostať vôbec. Preto je ideálne nanášať ho večer pred spaním, keď sa už umyjete. Druhou možnosťou je naniesť sérum na husté mihalnice ráno, keď sú oči ešte čisté, takže nebude pôsobiť v noci, ale cez deň. Na niektoré prípravky tohto typu možno potom naniesť aj maskaru, čo je veľké plus hlavne u žien. Samotný prípravok je číry, takže nikto si nevšimne, že sa o niečo pokúšate.

Ako sme už uviedli, sú dva typy aplikátorov. Sérum na rast s aplikátorom maskary sa nanáša ťahaním od korienkov ku končekom mihalníc. Stačí prejsť párkrát. Prípravok s aplikátorom očnej linky sa nanáša tesne popri línii korienkov od vnútra viečka smerom von. Rozdiel v týchto prípravkoch môže byť aj v počte nanášania cez deň. Niektoré stačí aplikovať len raz, iné 3-4 krát, čo má v konečnom dôsledku veľký vplyv nielen na počet použitých balení, ale teda aj na výslednú cenu.

Za ako dlho možno očakávať nárast?

Sérum pôsobí na rast vašich mihalníc rôzne. Závisí to od hĺbky ich korienkov, od ich kvality resp. nekvality a od toho, aké zloženie použil výrobca. Niektorí sľubujú viditeľný nárast už po týždni, čo je však veľmi diskutabilné. Používatelia si najskôr zmeny všimli po dvoch týždňoch používania, pričom ideálne výsledky dosiahli po približne troch mesiacoch. Je ale rozdiel, ak počas troch mesiacoch potrebujete viac balení a ak potrebujete len jedno. Preto je možno lepšie investovať trošku viac a viete, že vám balenie vydrží aj 5 mesiacov ako investovať niekoľkokrát pomenej a v konečnom dôsledku by to činilo niekoľkonásobne viac ako jeden drahší produkt.

Ak už vám sérum vykúzlilo také husté mihalnice, po akých ste túžili, na udržanie efekt sa odporúča v aplikácii pokračovať. Nie však denne. Úplne stačí aplikovanie raz alebo dvakrát za týždeň.

Ako zistiť, ktoré sérum na husté mihalnice je to najlepšie?

Nájsť ten najlepší prípravok je niekedy nemožné a predstavuje to hľadanie ihly v kope sena. Dnes ale máte množstvo možností, aby ste ho objavili. Tou možnosťou je internet. Iste, môžete sa opýtať na názor predajcu, no ten vám nebude platný, ak si predajca sám neurobil v prieskum v produktoch, ktoré ponúka. Sérum na rast mihalníc si môžete zakúpiť aj v lekárni, v kozmetických salónoch, v drogériách alebo vo veľkých supermarketoch. Rýchlejšou možnosťou hľadania toho najlepšieho a cenovo najvýhodnejšieho je určite internet. zena s hustymi a dlhymi mihalnicami

Zaručene, to najlepšie sérum na riasy vám pomôže odhaliť internet. Nikoho tým nebudete otravovať a ušetrite tým kopec času. Ktorý predajca by vám dal konkrétnu recenziu na každý a jeden ponúkaný produkt? Na internete nájdete množstvo recenzií od skutočných užívateľov produktov, takže si ihneď viete vyvodiť, ktorý výrobca len zavádza a ktorý fakt dodrží to, čo sľúbi. Bohužiaľ, nie každé sérum na husté mihalnice vám zaručí krásny dramatický pohľad napriek tomu, že to sľubujú. Očakávať môžete minimálny nárast a predlženie, ktoré vaše okolie možno ani nepostrehne. A toto určite nechcete. Preto je výhodné nie len pre váš dobrý pocit, ale aj pre vašu peňaženku, ak si zakúpite prípravok, ktorý naozaj funguje. Najlepšie sérum na rast mihalníc teda odhalíte vďaka názorom a recenziám skutočných užívateľov. Neraz k tomu pripoja aj fotky, takže si môžete byť ich názorom istý.

V každom prípade, bez ohľadu na recenzie užívateľov si dajte pozor na jednu vec. Sérum na mihalnice sa aplikuje v okolí veľmi citlivého miesta, akým sú naše oči. Určite by ste si nevhodným produktom nechceli váš zrak poškodiť. Preto si pred kúpou všímajte, či bol prípravok dermatologicky, alergiologicky a oftalmologicky testovaný. Ináč na to môžete veľmi nepekne doplatiť. Práve veľmi lacné séra na rast mihalníc nemajú niektorý z týchto testov, čo pre vás môže byť nebezpečné. Nech je teda vaša bezpečnosť prednejšia ako túžba po tom, aby ste ušetrili čo najviac. Rastu rias však môžete prospieť aj takto https://www.livestrong.com/article/299664-how-to-make-eyelashes-grow-longer-thicker/.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *